Pacolli pret në Prishtinë homologun turk, Çavusoglu

Zavendëskryeministri i Parë dhe Ministri i Jashtëm, Behgjet Pacolli, ka me prit në takim Ministrin e Jashtëm të Turqisë,  Mevlüt Çavuşoğlu.

Takimi  dypalësh ka me u zhvillue sot në ora 17:15 në Ministrinë e Punëve të Jashtme.

Mbas takimit ka me pasë edhe nji konferencë të përbashkët për media me fillim në ora 17:55.

Shperndaje në: