Lajme jo të mira për motin (foto)

Sot dhe nesër priten reshjet e shiut dhe ma ftoftë.

21.10-22.10 – Mot ma i ftoftë, kryesisht me vranësina dhe kohë mbas kohe me reshje shiu. Të Hanën në vise malore mbi 1200-1500m priten edhe reshje bore.

Shperndaje në: