Orgji me 5 femna në hotel, politikanit ia nxjerrin videon skandaloze (kujdes, video/foto +18)

Nji politikani të martuem që konkurron për postin e guvernatorit ne Brazil ia kane nxjerre nji video skandaloze, derisa ai eshte në krevetin e nji hoteli, ne orgji me 5 femna. Daily Mail raporton se vete personi, politikani Joao Doria, ka mohue te jete ai personi ne kete video, që ka dale vetem pak dite para zhvillimit te zgjedhjeve.

Joao Doria, nji kandidat për guvernatorin në Sao Paulo, ka nji ngjashmëni të madhe me personin e filmuem ne krevet, rrethue nga nji grumbull femnash te deshuna, derisa pijne shampanje. Pamjet janë pa mija herë që kur ishte postue në mediat sociale. Por, Doria, kambëngul që ai nuk asht njeriu në video dhe se thashethemet janë përhapë nga kundërshtari i tij politik, Marcio França.

Shperndaje në: