‘Zbardhim intim’, kjo tendencë po njeh rritje te pabesueshme! (foto +18)

Kjo nuk asht nji hajgare.

Harroni botoksin dhe të tjera ndërhymje.

Tashma me mija femna po provojnë diçka të re.

Zbardhimi i vaginës asht nji nga tendencat e reja dhe shumë shpejt asht ngjit në mesin e ndërhymjeve estetike ma të kërkueme në treg.

Ajo kushton dikun 600 euro nji seancë dhe në total duhen ba të paktën tri të tilla.

Shumë klinika e ofrojnë diçka të tillë dhe bloggerja e famshme, Tracy Kiss e ka realizue si dhuratë ditëlindje për të dashunin.

“Sapo kisha festuar 31-vjetorin në Paris dhe vendosa që t’i bëj një dhuratë vetes dhe të dashurit, Freddy: një vaginë më të shndritshme dhe më të re”. 

“Po i afrohemi përvjetorit të parë dhe një vaginë e re dhe rozë ishte dhurata ideale për të”.

“Nuk më kanë kritikuar kurrë për ngjyrën e zonës intime, por si grua mendoj se duhet të kem kontroll mbi trupin dhe lëkurën time”.

“Me kalimin e kohës, lëkura në zonën intime bëhet më e zezë dhe më e fortë”.

“Por ndërsa e imagjinoj që meshkujt shqetësohen për formën, përmasën dhe performancën e penisit- si grua ndjej të njëjtat pasiguri kur bie fjala tek kënaqësitë që duhet t’i ofroj partnerit”.

Mbasi përshkruen procedurën e zbardhimit të vaginës me laser, tue theksue se ajo nuk zgjat shumë, bloggerja thotë se çdo femën mundet me ba diçka të tillë.

Ajo shton se seksi ka qenë fantastik.

“Duhej të mos e bënim një javë, por pas katër ditësh nuk përmbaheshim dot. Pas kësaj, ne bëjmë seks normalisht dy herë në ditë”.

“Ne kemi vetëm një trup dhe kam për qëllim që ta mbaj timin sa më të shëndetshëm, të ri dhe tërheqës që të jetë e mundur për mua e për partnerin”.

“Nuk duhet të na vijë turp për çështjet e shëndetit intim dhe nuk duhet të fshehim pasiguritë”.

Tracy thotë se ka ba ma përpara edhe zbardhim anal- dhe kjo e ka ba me u ndje si e virgjër persëri.

Shperndaje në: