Krisma në Florida, dy të vdekun dhe katër të plagosun

Nji i armatosun vrau dy persona dhe plagosi disa të tjerë në nji studio joge në kryeqendrën e Florida’s, Tallahassee, gjatë mbasdites të së Premtes, përpara se t’i jepte fund edhe jetës së tij.

Departamenti i Policisë së Tallahassee iu përgjigj raportimeve për krisma në nji studio joge, atje ku oficert gjetën disa viktima që kishin marrë plagë nga krismat me armë zjarri.

Shperndaje në: