‘Çmenduni’ në Holandë, tifozja futet krejt cullak në fushë dhe…(video +18)

Nji ngjarje tanësisht e çuditshme ka ndodh ditën e djeshme në ndeshjen midis skuadrës së Rijinsburgse Bojs dhe Afc Amsterdam e vlefshme për kategorinë e dytë në Holandë.

Në fushën e lojës gjatë kësaj ndeshje asht fut nji tifoze femën e cila duket se asht cullak dhe nuk ndiqet aspak nga rojet e sigurisë.

Për nji moment tifozja në fjalë i afrohet njanit prej lojtarëve në fushë, por ai ka qëndrue shumë indiferent.

Ajo u fut nga njana anë e fushës dhe doli po vetë nga ana tjetër, ndërkohë që në shkallët e stadiumit pati shumë të keshne.

Ma poshtë mundeni me pa videon:

Shperndaje në: