Seksbombên e “tradhton” era, “zogu i del n’hava” (kujdes, foto +18)

Courtney Stodden, nji seksbombë amerikane, u ba hit i vërtetë me nji lansim të ri provokues.

Ajo për Natën e Shtrigave vendosi me u vesh si Marilyn Monroe, dhe ajo gjithashtu vendosi të “dilte” në nji skenë me të cilën kujtojmë aktoren e famshme nga filmi “Shtatë vjet besnikni”, kur era ngriti fustanin e bardhë të saj.

Shperndaje në: