Kjo asht Rasheli, ma seksi s’e keni pa kurrë (foto-video)

Format bombastike trupore janë arma ma e fortë e Rashel Kolanecit, e njoftun si ish-velina e Ermal Mamaqit në emisionin ‘Xing me Ermalin’.

Ajo vazhdimisht i tundon ndjekësit e saj me fotografitë dhe videot e njimbasnjishme që publikon në rrjetet sociale.

Por kjo fotografia e fundit e saj po ban namin në Instagram.

Në këtë imazh, të publikuem vetëm pak orë ma parë, ajo nxjerr në pah të pasmet seksi, ku pa tutë mund të thuhet se nuk i len aspak vend imagjinatës.

“Është koha që ju e keni shpenzuar në lulen tënde që e bën atë më të rëndësishme”, janë fjalët që ja ka bashkangjit fotos.

Rasheli asht nji nga konkurrentet e edicionit aktual të spektaklit “Dance with me”, ku ka partner ka kangëtarin, Seldi Qalliu.

Shperndaje në: