Luan Krasniqi shkon te Ramush Haradinaj

Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj, ka prite sot në takim kampionin e Europës në boks, Luan Krasniqin.

Kënaqësi ta pres në takim kampionin tonë, Luan Krasniqin, suksesi ndërkombëtar i të cilit mbetet gjithmonë inspirim për brezat e ri. Sot, më shumë se kurrë, kemi sportistë që ndjekin rrugën dhe sukseset e Luanit. Sportistët e formatit të tij ishin dhe janë imazhi më i mirë i Kosovës në botë”, ka shkrue Haradinaj në “Facebook

Shperndaje në: