Kangëtarja shqiptare në aeroplan privat: S’kam nevojë për burrë, paguej vetë (foto)

Kangëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, asht nisë me marrë pjesë në spektaklin e madh të Victoria’s Secret me nji aeroplan privat.

Kangëtarja ka pozue në shkallë dhe fotografinë e ka publikue me nji përshkrim mjaft interesant.

Bebe ka shkrue: “S’kam nevojë për nji mashkull. Paguej vetë për të gjitha”.

Shperndaje në: