Ku e ki mendjen o ‘babi’ Po ‘shkrihet’ rrjeti me këto pamje! (foto +18)

Modelja e njoftun Emily Ratajkowski asht pa diskutim nji nga femnat ma seksi në botë.

Format e saj super seksi përthithin si magnet sytë e të gjithë mashkujve, sa herë që del në publik.

Bukuroshja 27-vjeçarja u shfaq në tribuna si tifoze gjatë ndeshjes së fundit të Los Angelos Lakers.

Ne nji moment ajo u ngrit në kambë dhe u kthy në nji pozicion provokues, nji fans i basketbollit u hutue krejt, aq sa humbi nga sytë edhe djalin e tij.

Kjo gja nuk u pshtoi paparacëve dhe në vetëm pak orë fotografia asht ba hit në rrjet.

Shperndaje në: