Mogherini takon ndamas Thaçin e Vucicin (foto)

Ka fillue takimi mes Presidentit Hashim Thaçi dhe Përfaqësueses së Naltë të Bashkimit Europian, Federica Mogherini.

Mbas këtij takimi, Federica Mogherini  ka takue edhe Presidentin serb, Aleksandar Vucic, pra ka me ba takime të ndame me të dy Presidentët e më pas ka me zhvillue edhe nji takim të përbashkët me të dy Presidentët.

Shperndaje në: