Përfundon takimi trepalësh në Bruksel, priten detajet

Ka përfundue takimi trepalësh mes Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, atij të Serbisë Aleksandar Vucic dhe përfaqësueses së naltë të BE’s, Federica Mogherini.

Mbas takimit, mediave ju ka drejtue Vucic.

Takimi trepalësh ka nis mbas takimeve të ndame që Mogherini pati me Thaçin dhe Vucicin.

Shperndaje në: