Pse kaq shpesh Demi Moore viziton Beogradin?!

Mbas tri martesave te deshtueme, aktorja amerikane Demi Moore asht ne lidhje me nji serbe, dhe te dyja po e rrisin nji vajze te vogel, zbulon RadarOnline.

Burimet thone se aktorja 56 vjecare asht qe dy vjet ne lidhje me stilisten serbe te modes, Masha Mandzuka, 43 vjecare. “Ne momentet e tyne private ato dyja jane shume intime me njana-tjetren. Ato mbajne duert dhe Demi asht si nane e dyte per beben e Mashes”, thote nji burim.

 

/radaronline/

Shperndaje në: