Thaçi: Edhe nji libër i ri qe pasqyron sfidat e popullit tonë (foto)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka njoftue se asht tue promovue librin “Lindja e një demokracie: Hashim Thaçi dhe rruga drejt Pavarësisë së Kosovës”, në Paris të Francës.

Përmes nji postimi në Facebook, Thaçi ka thanë se ky libër pasqyron sfidat nëpër të cilat ka kalue populli i Kosovës, para dhe mbas krijimit të shtetit.

Postimi i Thaçit:

Shperndaje në: