Lorik Cana vjen me mesazh për librin, por shihni se çka ban Rama (video)

Lorik Cana ish-kapiteni i Kombetares i asht bashkue nismes #TakohemiPerNjeLiber dhe me nji mesazhi fton krejt shqiptarët me u ba pjesë e saj.

Kryeministri Rama, ka postue sot në faqen e tij në Facebook nji videomesazh dhane nga Cana në ambientet e zyres se tij, teksa ka zgjedh me nda me ju nji pjesë nga libri i Mid’hat Frashërit.

Mesazhi i Rames  

MIRËMËNGJES

dhe me këtë mesazh të bukur të Lorikut që i është bashkuar nismës#TakohemiPerNjeLiber, një nga seritë e shumta të aktiviteteve në funksion të Lëvizjes Kombëtare për Lexim, ju uroj një javë të mbarë 

Shperndaje në: