Çka përfitoni nga seksi me femna të kolme?! (kujdes, foto +18)

Nëse i doni partneret të kolme, atëherë lexoni dhetë arsyet pse janë të shkëlqyeshme në krevet. Hulumtimet shkencore tregojnë që mashkujt janë “të programuem” në atë mënyrë që të joshen përgjithësisht nga femnat me trup të mbushun.

Uria e shnetshme (seksuale)

Asgja nuk asht ma joshëse, ma ndjellëse për seks se sa femna, e cila din me u kënaq, – ha ambëlsina kur i hahen, pi nji gotë venë atëherë kur dëshiron, por kur dëshiron me përjetue orgazmën, duhet të jeni të pregaditun.

Jeta asht e shkurtë…

…që të arrini me kalue me çikën, e cila asht e fiksueme me djegien e kalorive dhe e cila kohën mbas seksit në vend të përkëdheljes e shfrytëzon për të bisedue për dietën e re.

Gjijt e mëdhej

Të shtojmë – nuk asht çdo gja te gjijt, mirëpo nuk duhet injorue, nëse femna ka gjij të bukur.

Prapanica

Hulumtimi ka treguae që femnat me prapanicë të madhe lindin fëmi ma inteligjentë për shkak të sasisë së madhe të omega 3-shit, – thartinë yndyrore e shtresueme në prapanicë.

Fokusimi në gjanat argëtuese

Damat me trup të bashëm nuk do të humbin kohë, tue u përpjekë që të veshin xhinse tre numra ma të vegjël, por në gjana shumë ma argëtuese, – në pozicione të reja seksuale, në shpërthimin e afshit…

Rehatia

Do të pajtoheni, gjijt e bujshëm të femnave me trup të formësuem janë vendi ideal, në të cilin mund ta mbështesni krejën mbas “akcionit” të mirë.

Ato janë supermodele të vërteta

Nëse mendoni pak ma mirë, do të kuptoni që femnat me trup me forma plot kthesa para qinda vjetësh kanë qenë sinonim i bukurisë dhe i “seksualitetit”, – deri në kohën kur pistën e modës e zaptuen “skeletet lëvizëse”.

Femnat e njoftuna me trup të bujshëm

Mendoni vetëm për Jennifer Lopezin, Kim Kardashianin, Kelly Broken…Jemi të bindun se nuk duhet asgja ma tepër me shtue.

 

Shperndaje në: