McGregor harron Khabibin, gjen kundërshtarin e ri (foto)

Conor McGregor ka marrë ftesë për nji ballafaqim të ri mbas humbjes nga Khabib Nurmagomedov.

Donald Cerrone ka pohue se asht tue pritë për Conor McGregor që të përballet me të.

Cerrone njoftoi fundjavën e kalueme se ai do t’i rikthehet garave për peshat e lehta mbas fitores ndaj Mike Perryt.

Dhe tash ai ka postue një foto të tij dhe të irlandezit në Instagram me përshkrimin: ”Tue e pritë atë. E njoh atë”.

View this post on Instagram

Just waiting on him! 🤔. “ I know a guy” 🤠

A post shared by Donald Cerrone (@cowboycerrone) on

Shperndaje në: