Bora në New York shkakton kaos, kqyrini pamjet (foto)

Bora e parë e sezonit në New York rrxoi pemët dhe shkaktoi kaos në trafik, derisa 5 lagje u mbuluen nga bora e dendun.

Reshjet nisën në orën 13:00, simbas kohës lokale dhe u intensifikuen gjatë natës.

Shperndaje në: