Njihuni me nji prej aktoreve ma seksi të filmave porno (kujdes, foto +18)

Karenjit Kaur Vohra (lindun me 13 Maj 1981), e njoftun me emnin e saj skenik, Sunny Leone, asht nji aktore dhe modele indiane-amerikane, e lindun në Kanadë, aktualisht aktive në industrinë e filmit indian. Ajo asht nji ish pornstare, transmeton Rrokum.TV

Ajo gjithashtu ka përdorë edhe emnin e skenës Karen Malhotra.

Ajo fitoi “Penthouse Pet of the Year në 2003”, ndërsa u zgjedh edhe si nji nga 12 yjet ma të mira porno në vitin 2010./Rrokum.TV

Shperndaje në: