Lista Serbe shkon në Beograd për taksën, takohet me Vucic’in (foto)

Lista Serbe ka udhëtue në Beograd dhe asht takue me liderët e shtetit serb.

Kjo lëvizje e tyne vjen mbas ngritjes në 100% të taksës ndaj produkteve serbe, shkruen gazetametro.net

Kryetari i subjektit, Goran Rakic, zv/kryeministri, Delibor Jevtic, dhe deputetë të tjerë janë paraqit në nji konferencë për media me Kryetarin e Serbisë, Aleksandar Vucic.

Shperndaje në: