Kim e zbulon për herë te parë se çka përdori kur i bani skenat porno! (video)

Kim Kardashian ka tregue gjendjen e saj në momentin që ka ba video-skandalin porno.

Gjatë episodit të fundit të “Keeping Up With The Kardashians” Kim u shpreh se ishte e drogueme gjatë xhirimit të videos.

Ajo asht nji nga femnat ma me influencë në botë në ditët e sotme përsa i përket trnedeve ma të fundit të veshjeve dhe make-upit, por u ba e njoftun vetëm nëpërmjet nji video-skandali porno.

Kim Kardashian asht shpreh shumë herë që nuk asht aspak krenare për atë video që ka ba xhiron e rrjetit mija herë.

Por së fundmi ylli televiziv ka zbulue për herë të parë të vërtetën për video-regjistrimin e saj seksual në vitin 2003.

Në episodin e ri të “Keeping Up With The Kardashians”, Kim ka pranue se ishte në ekstazë kur ishte filmue në nji regjistrim seksual në atë kohë.

Ajo u shpreh gjithashtu se ka pi ekstazë edhe njiherë tjetër, kur u martue për herë të parë.

“U martova duke qenë në ekstazi…ishte hera e pare. Piva njëherë ekstazi dhe u martova. E bëra përsëri dhe bëra një video seksuale. Sikundër ekziston çdo e keqe,”– tha Kim.

Shperndaje në: