Shihni çka ndodhë kur fustani e ‘tradhëton’ Kim Kardashian (foto +18)

Kim Kardashian dhe Kanye West ishin ndër mysafirët e nderit në natën e hapjes së ‘The Cher Show’ në Broadway të Hanën.

Dhe, pa dyshim që çifti i njoftun kanë me lanë ‘gjurmën’ e tyne si në çdo rast të mundshëm.

Kësaj radhe tërheqja e vëmendjes u ba “pa dashje”.

Mbasi Kim pati nji defekt me fustanin e saj dhe u mundue me rregullue.

38-vjeçarja u shfaq me nji fustan të argjendtë qe i theksonte linjat e saj.

Por që gjithsesi në nji pikë “e la në baltë”.

Tue u mundue me rregullue Kim nxori në pah nji pjesë të konsiderueshme të gjoksit të saj, dhe kjo sigurisht që nuk mbeti pa u filmue dhe fotografue.

Shperndaje në: