“Angel Snow” – Teknika e re në seks që po i tranon çiftet (kujdes, foto +18)

Mos lejoni që jeta juej seksuale të mbetet pa fantazi seksuale, provoni këtë pozitë për ta mbajtë jetën tuej të dashunisë të nxehtë dhe atraktive.

Eksperimentimi me teknika të reja dhe pozicionet e seksit asht nji mënyrë e shkëlqyeshme me i dhezë disa pasione.

Pra, çfarë lëvizje të çuditshme duheni me provue?

Ekspertja e seksit, Annabelle Knight, asht këtu për të tregue ma shumë.

Me sa duket, Angel Snow asht nji teknikë e lehtë për çiftet që të përfshihen në dhomën e gjumit.

Derisa çiftet do të humbin kontaktin me sy me këtë teknikë, ata do të marrin nji vështrim ma të mirë në trupat e njani-tjetrit.

Me e ba Angel Snow edhe ma intensiv, merrni disa lubrifikantë dhe vibratorë.

Shperndaje në: