Haradinaj: Mos u habitni, Serbia mundet me ba edhe këtë propagandë, shkaku i taksës!!!

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, para deputetëve ka thanë se, Serbia ka me përdor propagandë të tmerrshme kundër Kosovës.

Mënyra tjera nuk ka se si mundet me e heq Beogradi zyrtar, por ka mënyra tjera që ai përdor, pra përmes rrugëve ndërkombëtare siç din ata të thonë se po tregohet jo humane ndaj popullit…. Kurrë nuk përjashtohet mundësia që do të bëhet ndonjë vdekje natyrore diku në Kosovë dhe të thonë se kjo ka ndodhur për shkak të mungesës së kësaj, kësaj e kësaj”, ka deklarue Haradinaj para deputetëve.

Shperndaje në: