Video që po ‘then’ rrjetin: Klyshi i luanit s’iu reziston të mbasmeve së modeles dhe…(video/foto +18)

Modelja 40-vjeçare, Anfisa Chekhova, ka qenë tue pozue së bashku me nji klysh luani dhe në nji moment ky i fundit, humb durimin dhe nga ‘model’ del në instiktin e tij origjinal tue ia futë dhambët të mbasmeve të kolme të modeles seksi.

Kjo e fundit, që fillimisht asht trembë nga reagimi i kafshës që fatmirësisht ishte nji klysh, e ka shpërnda vetë mandej këtë moment në llogarinë e saj në instagram.

Shperndaje në: