Nga ekrani i televizionit në pornografi, çika e njoftun: Po fitoj shumë pare…(kujdes, foto +18)

Ylli i reality-show “Ex on the Beach”, Zahida Allen, nuk asht ma në këtë status, mbasi prej kohësh i asht dedikue pornografisë, sigurisht me u ba yll edhe aty.

Por, me nji ndryshime të vogël, mbasi këtë rrugëtim po e ban bashkë me të dashtunin e saj, Sean Pratt, gjithashtu yll nga radhët e shfaqjeve televizive britanike.

Prej muej çifti poston foto dhe video me përmbajtje pornografike në këmbim të pareve dhe nuk kanë ndërmend me u ndalë.

Për “Daily Star” ata janë shprehë:

“Po fitojmë shumë pare dhe të gjithë duen me na pa bashkë!”.

Shperndaje në: