Biznismeni ia prek të mbasmet studentes, por shihni reagimin e saj (video)

Ky asht momenti kur nji studente e re kolumbiane konfrontohet me nji biznismen, të cilin e akuzon se ia preku të mbasmet kur ishin në tren. Çika e identifikueme si Annie i vihet mbas ngacmuesit në stacionin e metros në Sydney, të mbushun me pasagjerë.

“Isha në tren dhe ai m’i preku të mbasmet. Në fillim mendova se dikush më preku me çantë, por u habita kur pashë dorën e tij. Ai u largue dhe askush nuk më ndihmoi”, – ka deklarue Annie që nuk i ndalte lotët.

Shperndaje në: