Sonte, Baki Kelani mysafir në “Direkt me Dimal Basha” në Rrokum TV

Sonte i ftuem në emisionin “Direkt me Dimal Basha” në Rrokum TV, asht Baki Kelani, zadhanes i Policise se Kosoves, ku ka me u fole per grabitjet e armatosuna dhe planin qe e ka ba Policia me parandalue kete fenomen.

Gjithashtu, keni rast me ndigjue pergjigjen nese biznismenet qe kane leje per armembajtje a kane drejte me shti nese ju kanoset jeta prej grabitesve te armatosun.

Ka me u diskutue edhe besueshmenia ne Polici, si dhe problemi i sigurise shendetesore, por edhe numri super i madh i aplikueseve me ju bashkangjit Policise.

Na ndiqni prej ores 20:00 ne Rrokum TV.

Shperndaje në: