Modelja ma e pëlqyeme e momentit… Kujdes! Mundet me jau “dhezë” natën…(kujdes, foto +18)

Sommer Ray asht njana nga modelet ma të njoftuna të fitnesit në botë, ndërsa asht shumë e popullarizueme në rrjetet sociale, e tregon edhe fakti se ajo në ‘Instagram’ ka hiç ma pak se 19.5 milionë ndjekës.

Shumica pyesin nëse pamja e saj në rrjetet sociale asht e vërtetë dhe ajo asht atraktive sikurse në fotot që i poston.

Shperndaje në: