A ka siguri n’Kosovë? Baki Kelani flet për gjithçka lidhun me Policinë e Kosovës (video)

Sonte i ftuem në emisionin “Direkt me Dimal Basha” në Rrokum TV, ishte Baki Kelani, zadhanes i Policise se Kosoves, i cili ka fole per grabitjet e armatosuna dhe planin qe e ka ba Policia me parandalue kete fenomen.

Baki Kelani ka fole edhe pet situaten e sigurise ne pergjithesi ne Kosove dhe per tema te caktueme qe kane te bajne me institucionin e Policise.

Per me ndigjue rrefimin e tij te plote, ju ftojme me ndjekë emisionin e plotë në linkun poshtë:

Shperndaje në: