11’shja ma e mirë e kombinueme mes Juves dhe Interit

Dy super formacione kemi me i pa sonte në fushë ku do të përballen Juventusi dhe Interi në nji nga ndeshjet kryesore të kësaj jave në top 5 ligat europiane.

Ju sjellim edhe XI ma të mirë të kombinueme mes të dy ekipeve që duen vetëm fitoren sonte:

Handanovic
Skriniar, Bonucci, Chiellini
Cancelo, Pjanic, Matuidi, Perisic
Dybala, Icardi, Ronaldo

Shperndaje në: