Kjo police seksi e merr nji urdhën te premë, zbuloni për çka bahet fjalë! (foto +18)

Nji oficere policie gjermane, e cilësueme si ma e bukura në Gjermani, ka marrë së fundmi nji ultimatum nga eprorët e saj: ose police ose modele Instagrami.

34-vjeçarja, Adrienne Koleszár, nji oficere policie nga Dresden, në Saxony, u ‘kunorëzue’ dy vjet ma parë si “policja më tërheqëse e Gjermanisë”.

Adrienne tashma asht ba nji modele dhe influencuese Instagrami me 557.000 ndjekës që mahniten mbas formave të saja.

Gjatë gjashtë muejve të fundit me fotot të publikueme në Instagram ajo ka mbledh  rreth vetes nji numër të madh ndjekësish.

Lidhun me ultimatumin që ka marrë, ajo asht shpreh në rrjetet e saj sociale: “Nuk do të pranoj mëshirën e Free State of Saxony, unë jetoj me kursimet dhe aktivitet që bëj në mediat sociale.”

Mbas nji takimi me eprorët e saj këtë javë, asaj i asht thanë që ose duhet me u kthye në punë me kohë të plotë në Kallnor ose duhet me dhanë dorëheqjen.

Shperndaje në: