Gjendet pa sheja jete nji 68-vjeçar në Prishtinë

qyteti-i-prishtina

Nji person i moshuem asht gjet pa sheja jete, mëngjesin e sotëm në afërsi të objektit të Komunës së Re në Prishtinë.

Lajmin për lajmi.net e ka konfirmue edhe policia.

“Sot rreth orës 8 në rrugën “Vicianum” në Dragodan policia ka marrë informata që një person është i shtrirë në rrugë. Policia dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ekipi i emergjencës ka konstatuar se i njejti është  pa shenja jete. Bëhet fjalë për një të moshuar, 68 vjeç, mashkull”, tha Bajram Krasniqi nga zyra e informimit të Policisë së Kosovës.

Krasniqi tha se policia po merret ende me rastin.

Shperndaje në: