Zbuloni se çka po paralajmëron tash Ilir Deda?

Deputeti i Alternativës, Ilir Deda, ka paralajmërue largim nga politika.

Ai ka thanë se asht tue shqyrtue mundësinë me u largue nga kjo fushë dhe mos me kandidue ma për deputet në zgjedhjet e ardhshme.

Deda nëpërmjet nji postimi në Facebook ka falënderue të gjithë ata që e kanë përkrah për dy mandate që të jetë pjesë e Parlamentit të Kosovës.

Postimi i Dedajt

Shperndaje në: