Zbuloni kush po e ‘kërcenon’ me vdekje, këtë bukuroshe te kolme! (foto +18)

Ajo ka mbi 220 mijë ndjekës në Instagram dhe ka arritë me ba për vete mija ndjekës.

Bahet fjalë për aktoren Jessica Gonzalez Garcia, e cila ka fitue nji audiencë të madhe dhe e gjitha për shkak të formave të saj.

Edhe pse fansat i ka vetëm prej “aseteve”, janë pikërisht ato arsyeja pse Garcia kërcënohet me vdekje.

Aktorja shprehet:

“Mendoj se femrat më shajnë dhe më kërcënojnë pasi janë xheloze për pamjen time të jashtme”

 

Shperndaje në: