Ky asht moti i cili ju pret sot

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka thanë se sot në Kosovë ka me mbajtë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale parashihen me lëvizë ndërmjet -6 deri -3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius.

Shperndaje në: