Veseli: Përkrahja amerikane në rrugëtimin tonë s’ka me mungue kurrë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, në kuadër të vizitës së tij në SHBA, ka takue sot senatorin Ron Johnson dhe kongresistin amerikan Robert Aderholt.

Postimi i Veselit

Shperndaje në: