Avokatja seksi shqiptare i ‘përvëlon’ krejt me këto skena në Instagram (foto +18)

Redona Koçi, avokatja nga Tirana asht nji ndër vajzat shqiptare ma seksi në Instagram dhe duket se ajo din me përdorë këtë cilësi tue e shfrytëzue edhe për reklama të produkteve të ndryshme.

Në fotot e fundit te publikueme në Instagram, avokatja shqiptare po i çmend fansat e saj.

Megjithatë, ditët e fundit ajo asht shfaq me bikini të bardha në Instagram, tue marrë nji rekord pëlqimesh nga ndjekësit.

Ma poshtë mundeni me shikue disa nga fotot ma shpërthyese të saj.

Shperndaje në: