A ka marr Thaçi ftese nga Specialja? Sonte në Rrokum flet gazetari Vehbi Kajtazi

Sonte prej ores 20:00, mysafir në emisionin “Direkt me Dimal Basha”, në Rrokum TV, asht gazetari Vehbi Kajtazi.

Kajtazi sonte flet per Gjykaten Speciale dhe per ftesat qe kane me ardhe per njerezit kryesor ne vend, per gjendjen e gazetarise ne vend, si dhe vleresimin e tij per figurat kryesore politike ne Kosove.

Pra, n’oren 20:00, repriza n’23:00, ne Televizionin Rrokum.

Shperndaje në: