Gazetarja shqiptare tregon cili organ ka ndikim ma të madh në seks (video)

Gazetarja Zhaklin Lekatari asht prononcue per Urban n’Rrokum, ku ka fole per problemet seksuale te shqiptareve.

Lekatari qe ka nji faqe ku flet per problemet seksuale, ka tregue per pyetjet qe bajne lexuesit lidhun me seksin.

Ajo ka thane se organi ma i madh ne seks asht truni dhe jo madhesia e organit gjenital.

Ajo ka fole edhe per tema te tjera, qe ju ftojme me ndjeke ma poshte prej minutes 8:00./Rrokum.TV

Shperndaje në: