Kqyreni çka kanë ba ernat e forta n’Prishtinë (foto/video)

Shi dhe erna të fuqishme kanë kaplue Prishtinën para pak çastesh.

E kjo nuk ka kalue pa pasoja. Bredhi i vendosun përballë Teatrit Kombëtar asht rrxue.

Kjo shihet edhe nëpër disa fotografi që po qarkullojnë në rrjete sociale.

Shperndaje në: