Tragjike: Era theu pemën dhe mbyti në vend mekanikun në Prishtinë!

Nji automekanik ka humbë jetën nga goditja që mori prej nji pemë që u rrxue nga era e fuqishme në Prishtinë.

Llapi.info, informon se i ndjeri qe psoi quhet Sami Mehmeti, 45-vjeçar, nga fshati Halabak i Podujevës.

Rastin e kanë konfirmue Policia e Kosovës, të cilët kanë ba të ditun se ekipi mjekësor e ka gjetë pa sheja jete.

Shperndaje në: