Keshni me lot: Dhandri nervozohet me nusen e tij n’dasëm (video)

Nji video e publikueme në Facebook, shfaq momentin e pakandshëm, por qesharak në nji dasmë. Video, tregon momentin kur dhandri dhe nusja shijojnë torten e dasmës, tue ia dhanë njani-tjetrit nga nji copë.

I nervozuem nga gjesti i nuses, e cila ban hajgare me të tue mos ia dhanë copën e tortes, dhandri nuk e duron nusen dhe nervozohet fort.

Shperndaje në: