Golli ma i çuditshëm që keni pa najherë!!! (video)

Lauren Hemp asht ba autore e nji golli, ndoshta ma i çuditshmi në historinë e futbollit.

Në ndeshjen e Kupës së Botës për femna deri në 20 vjet, mes Anglisë dhe Meksikës, Hemp realizoi 3 golla dhe njani prej tyne tashma po ban xhiron e botës në internet.

Sulmuesja e Manchester City u vnue përballë portieres kundërshtare, por u pengue dhe mandej ra mbi topin, i cili çuditnisht përfundon në rrjetë.

Shperndaje në: