Dashnori ia pshton jetën: Kjo video po e then rrjetin (video)

Nji burrë ia pshtoi jetën partneres së tij mbasi e largoi nga trajektorja e nji kerri jashtë kontrollit.

Pamjet e kamerave të sigurisë tregojnë momentin e tutshëm.

Burri tregohet shumë i shkathët dhe arrin me pshtue dashnoren nga nji vdekje thuejse e sigurt.

Shperndaje në: