Policia jep detaje për grabitjen e armatosun në Podujevë

Nën kërcënimin e armës, disa persona kanë grabitë nji sasi të hollash dhe disa pako cigare në pompën e benzinit “Apollonia” në rrugën “ish-Brigada” në dalje të qytetit të Podujevës.

Rastin e ka konfirmue Bekim Bislimi nga stacioni policor i qytetit të Podujevës.

Ai thotë se grabitësit janë largue nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjoftun, dhe se Policia menjiherë mbas marrjes së informatës kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Shperndaje në: