Njihuni me bukuroshen braziliane që shoqnon Ronaldinhon (foto)

Ronaldinho ka mahnitë anëembanë botën kur kishte topin në kambë. Tashma i tërhequn nga futbolli i luejtun, ish-ylli brazilian po ban atë që din me ba ma mirë.

Ai din si me tërheqë vëmendjen e mediave dhe këtë herë asht tue u shoqnue me yllin e “PlayBoy”, Ania Gadea.

Shperndaje në: