“Baton Haxhiu të shpallet non grata ne Shqiperi”

Deputetja e partise se Ilir Metes (LSI), Floida Kërpaçi, deklaron se kushdo përtej kufijve që ndërhyn në punët e Shqipnisë duhet të shpallet non grata.

“Çdokush qe pertej kufijve presionon punet e brendshme te institucioneve te Shqiperise per interesa personale duhet te shpallet non grata nga Republika e Shqiperise!
Rasti i Baton Haxhiut duhet hetuar me seriozitet maksimal në kete aspekt.
Pa harruar ketu dhe ceshtjen e miellit te kafsheve qe ai importon ne Shqiperi dhe Edi Rama ua jep njerezve qe po vdesin nga semundjet kancerogjene”, – shkruan Kërpaçi në Facebook.

Shperndaje në: