Çka thoshte Gent Cakaj për bashkimin Kosovë – Shqipni?

caka

Gent Cakaj në Nandor të vitit të kaluem kishte folë rreth bashkimit eventual të Kosovës dhe Shqipnisë.

I pyetun se a duhet bashkue Kosova me Shqipninë ai kishte thanë se duhet shikue mënyra se si mundet me u ba bashkëpunimi mes dy shteteve.

Shperndaje në: